چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی چیدمان، کاشی سنتی مراکشی

کاشی سنتی مراکشی

کاشی سنتی چیدمان

مناسب برای هر سبک دکوراسیون

شاید مهم ترین مکان هایی که برای استفاده از این کاشی ها به ذهن می رسد دیوارو کف حمام، سرویس بهداشتی و آشپزخانه ها باشد، اما آن ها در همین جا محدود نمی شوند. برخلاف انتظار با تنوع بالای رنگ و طرح می توانند در مکان های جدید ایفای نقش نمایند. راه پله ها، شومینه ها و حتی قاب پنجره ها همگی برایشان مناسب خواهند بود. در تصویر اول به خوبی می توانیم این کاشی ها را در تزیین دیوار دور شومینه ببینیم. مانند تصویر دوم، می توان تا ارتفاع 1 متری دیوار از این کاشی ها استفاده کرد که جلوه بسیار جذابی را به فضا می بخشد. در نهایت در تصویر سوم پله هایی را مشاهده می کنیم که با چند طرح از کاشی های مراکشی و در دورنگ مشکی و سفید طراحی شده اند. این نوع ایده ها برای فضاهای مدرن و مینیمال بسیار عالی خواهند بود.

سبک مراکشی یکی از سبک های شناخته شده در دکوراسیون و طراحی داخلی است که با ویژگی ها و رنگ های خاص و مشخصی شناخته می شود. کاشی مراکشی نیز یکی از همین ویژگی هاست و طرح ها و نقوش منحصر به فردی را به نمایش می گذارند. این کاشی ها از قرون وسطی مورد استفاده بودند اما در طراحی های امروزی به شکلی مدرن تر مورد استقبال قرار گرفته اند. در ادامه تعدادی از مزایا و معایب این کاشی ها را با هم بررسی می کنیم.

09125091327 (رنجبران پور) 09124385798 (محمدی)